Slogan
IPG Photonics Corporation jest liderem w rozwoju i produkcji najwyższej wydajności laserów włóknowych oraz wzmacniaczy dla różnorodnych zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Rozmaite rodzaje wzmacniaczy oraz laserów niskiej, średniej i wysokiej mocy firmy IPG używane są w obróbce materiałów, komunikacji, branży medycznej oraz innych zaawansowanych aplikacjach. Jako międzynarodowa spółka operacyjna od ponad 30 lat projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, zatrudniając około 6500 pracowników na całym świecie.

Ze względu na dynamiczny rozwój naszego Centrum Serwisowego w Gliwicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier produkcji (kobieta/mężczyzna)

Twoje obowiązki:
  • Podział zadań pomiędzy pracowników zespołu, szkolenia stanowiskowe pracowników
  • Kontrolowanie i utrzymywanie parametrów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie zmiany w cyklu produkcyjnym
  • Analiza oraz usuwanie błędów w procesach produkcyjnych
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości procesów produkcyjnych
  • Tworzenie elektronicznych raportów oraz dokumentacji produkcyjnej
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie mechatroniki, fizyki, optyki, elektroniki lub pokrewnych, preferowane wykształcenie wyższe
  • Mile widziana wiedza z zakresu fizyki, podstaw fizyki laserów, optoelektroniki, optyki oraz światłowodów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Oferujemy ci:
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w innowacyjnym środowisku technicznym
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z wykwalifikowaną kadrą
  • Zaawansowane szkolenia techniczne w dziedzinie laserów włóknowych
  • Pakiet szkoleń w centrali europejskiej w Niemczech
  • Możliwość rozwoju osobistego

Z czekamy na Państwa aplikację w formie pisemnej w języku angielskim lub polskim, zawierającą życiorys, dyplom, referencje oraz najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy. Zgłoszenie kandydatury najlepiej przesłać poprzez naszą stronę internetową poświęconą karierze zawodowej.